Увага! З 26.10.2021 року медичний фаховий коледж працює в дистанційному режимі. Просимо врахувати карантинні обмеження при відвідуванні закладу.

У 1992 році в м. Львові було відкрито медичне училище ТзОВ «Монада». У 1994 році згідно рішення Міжгалузевої акредитаційної комісії навчальному закладу надано статус коледжу, що ліцензований та акредитований ДАК Міносвіти і науки України за І та ІІ рівнями і який був першим та єдиним в Україні приватним медичним коледжем. Сьогодні ТзОВ Медичний коледж «Монада» має 6 філій, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів (у  Дрогобичі, Первомайську, Ужгороді, Хусті, Чернівцях, Луцьку).

Первомайська філія медичного коледжу "Монада" створена 5 травня 2003р. Освітню діяльність навчальний заклад розпочав з підготовки фахівців зі спеціальностей "Фармація" та "Стоматологія ортопедична".
     Зростання попиту на кадри фармацевтів та зубних техніків  у Миколаївській,  Одеській,  Кіровоградськійї, Черкаській  областях, можливості працевлаштування в аптеках та медичних закладах регіону сприяло популярності Первомайської філії коледжу серед випускників шкіл цих областей.
     Загальна навчальна площа складає  2134 м2. Заняття відбуваються в обладнаних кабінетах та лабораторіях, є спортивний майданчик та спортивний зал, бібліотека, читальний зал.
     Наші випускники працевлаштовуються за фахом, продовжують навчання   у вузах ІІІ та ІV рівня  акредитації в наступних закладах: ТзОВ Львівський медичний інститут, Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, Національний фармацевтичний університет, Одеський державний медичний університет, Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, Українська медична стоматологічна академія.   

      З самого початку  заснування філії її незмінний
директор - Пшенишнюк Олена Максимівна, викладач – методист, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін вищої категорії.  У найкоротший термін створений працездатний ініціативний колектив, побудувані ділові стосунки, створена належна база, організоване навчання та виховання студентів на високому рівні. З 01.12.2017 року вона перейшла на викладацьку роботу. Директором філії призначений Пшенишнюк Юрій Петрович.

Першим заступником директора (2003-2005) була Роствінська Ганна Василівна, викладач-методист, викладач вищої категорії, яка набула великого досвіду роботи, працюючи заступником директора в державному медичному училищі. Організація нею навчально-методичної роботи, педагогічної допомоги викладачам- провізорам та стоматологам стала неоціненним вкладом в становленні у філії  стабільного  та цілеспрямованого процесу навчання.

    До 2015 року заступником директора з навчально-виховної роботи працювала Комарчук Вікторія Григорівна, викладач-методист хімічних дисциплін вищої категорії.

   Результати наукової роботи студентів Первомайська щороку отримують високу оцінку на студентських наукових конференціях у Львові.  Колектив викладачів філії – це високопрофесійні фахівці з великим досвідом роботи.