Кращий студент місяця

вересень 2019 року
спеціальність "Стоматологія" студентка групи 1-ЗТ-2 Єнчева Аліна спеціальність "Фармація" студентка групи 1-ФМ-2 Решетник Ольга
11.10.2019 р.
У міській центральній бібліотеці відбулося відкриття меморіальної інсталяції "Вшановуємо героїв" яке відвідали студенти 1 курсу на чолі з куратором групи Романовою В.Л.


Учасники "козацьких розваг" отримали  солодку нагороду та грамоти.

10.10.2019р.
Сьогодні до Дня захисника України відбулося спортивно-розважальне свято "Козацькі розваги" у якому змагалися студенти 1та 2 курсів. Учасники- "козаки" мірялись силою, спритністю, розумом, хитрістю, влучністю, витривалістю та швидкістю. А в кінці змагань, для відновлення сил всі пригощалися справжнім козацьким кулішем!
04.10.2019 р.
Студенти-першокурсники у новеньких халатах!


04.10.2019 р.
До Дня працівників освіти між студентами та викладачами були проведені змагання, які перевірили  ерудицію, смикалку та кмітливість учасників. Приємним сюрпризом були вітання від "зірок" естради.


03.10.2019 р.
У коледжі відбулися дебати між кандидатами на пост Президента коледжу:Даценко Анною, Стадник Ольгою, Добровольським Владиславом, які пропонували ряд змін для покращення студентського життя.
В результаті голосування перемогу здобув  Добровольський Владислав, студент 3-го курсу.26.09.2019 р.
Виготовлення супозиторій методом виливання студентами 3 курсу (дисципліна "Технологія ліків") .

21.09.2019 р.
21 вересня 2019 року Миколаївським благодійним фондом «Дітям України» проводився конкурс читців поезії Дмитра Креміня «Собор посередині Всесвіту». Представником філії на конкурсі читців обрана студентка групи 1ФМ-1 Полоз Діана.
За підсумками конкурсу Діана здобула 2-ге призове місце! Вітаємо!


9.09.2019 р.
До Дня фармацевтичного працівника України у коледжі відбулося цікаве, креативне та пізнавальне свято - подорож музеєм історії розвитку фармації. Студенти мали можливість відвідати живі експонати, які демонстрували та розповідали як розвивалися фармацевтичні знання протягом різних історичних епох.


09.09.2019 р.
Наші перші досягнення! Студенти зуботехнічного відділення на зяняттях з дисципліни "Моделювання анатомічної форми зубів" виготовили свої перші роботи.


01.09.2019 р.
І знову в бій! Новий навчальний 2019/2020 рік розпочався традиційно зі святкової лінійки! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім  студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.