До уваги студентів заочної форми навчання! Розклад сесії 2 та 3 курсу вже на сайті. ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! Затверджені Правила прийому до коледжу в 2023 році на сайті в Розділі 'Абітурієнту' та 'Нормативно-правова база'

14.06.2019 р.
Розпочалася сесія  у студентів 2 курсу спеціальності "Фармація"


30.05.2019 р.
Заняття з першої долікарської допомоги на 2 курсі. Викладач Лінчевська Т.А.


23.05.2019 р.
21 травня 2019 р. у Хустській філії Медичного коледжу "Монада" пройшов традиційний конкурс "Кращий за професією" серед студентів - майбутніх зубних техніків відділень "Стоматологія ортопедична". Учасниками конкурсу стали представники філіалів "Монади" зі Львова, Чернівців, Луцька, Первомайська.  Нашу філію представляли Громіш Василина та Божкевич Катерина. За результатами конкурсу  Божкевич Катерина зайняла 1 місце за  найкраще відтворення анатомічної форми зубів. Вітаємо учасниць!


22.05.2019 р.
Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 25.05.19р.


22.05.2019 р.
Сесія розпочалась для студентів випускних груп. Бажаємо вдалої здачі сесії!
- Екзамен з фармацевтичної хімії (група 1ФМ-2)

- Екзамен з української мови за професійним спрямуванням (група 1ЗТ-2)


22.05.2019 р.
У філії відбулася лінійка на якій було  нагороджено студентів дипломами  за участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції  «Хімія: від теорії до практики» та грамотами за активну участь в житті гуртка "Біологія людини".

16.05.2019 р.
16 травня 2019 р. В м. Харків відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Хімія: від теорії до практики». Організатором конференції виступив Коледж Національного фармацевтичного університету. Основна мета проведення - підтримка студентів, які проявляють інтерес до пошуково-дослідної діяльності в галузі хімії, сприяння творчому розвитку особистості. У конференції взяли участь 73 студенти, 33 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які є керівниками пошуково-дослідної діяльності студентів з 16 закладів вищої освіти України.
Учасниками конференції були студенти нашого коледжу О.Чепуль, П.Свірдан (керівник – Катріченко О.А) , які презентували свою наукову роботу «МІНЕРАЛИ МЕРТВОГО МОРЯ У ВОДНИХ РЕСУРСАХ ПІВДНЯ УКРАЇНИ», що отримала схвальні відгуки організаторів конференції.

17.05.2019 р.
Виробнича практика у студентів 2 курсу спеціальності "Стоматологія"


15.05.2019 р.
У міській центральній бібліотеці відбулася зустріч з письменником, лікарем-полярником Ляшком О.В., яку відвідали студенти 1 курсу на чолі з куратором групи Романовою В.Л.


09.05.2019 р.
З нагоди Дня Перемоги над нацизмом викладачі та студенти філії  взяли участь у свічковій ході "Уклін живим, загиблим слава".

08.05.2019 р.
У коледжі проводився конкурс "Кращий за професією" (практичний тур) серед студентів 3 курсу спеціальності "Фармація". (кращою стала Мазурик Лариса)


08.09.2019 р.
Літературно-музичне свято до Дня Перемоги "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" організувала та провела Пшенишнюк О.М. серед студентів 1 та 2 курсів.


08.09.2019 р.
Заняття з аналітичної хімії на тему "Йодометрія". Титрують студенти 2 курсу Паламарчук А., Вернидуб Д., Черевко А., Гаврильчак І., Гінкул  О., Дзюба Л.

06.05.2019 р.
Найактивніші студенти були нагороджені подяками та грамотами за участь в Тижні охорони праці.


26.04.2019 р.
В рамках проведення Тижня охорони праці у філії були проведені наступні заходи:
навчання по евакуації працівників та студентів філії на випадок надзвичайних ситуацій

- студенти філії взяли участь у загальноміському мітинзі з нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської трагедії, який відбувся на території Свято-Варварівської церкви

- зустріч студентів 2 курсу фармацевтичного відділення з начальником відділу надзвичайних ситуацій Первомайської міської ради Бабенчуком М.П.

відбувся майстер-клас "Реанімаційні заходи" під керівництвом Акімкіної С.А. та Лінчевської Т.А. на який були запрошені учні ЗОШ №15

- проведено Акімкіною С.А. тематичне заняття із дисципліни "Захист Вітчизни" на тему "Засоби індивідуального захисту"

25.04.2019 р.
У філії відбувся конкурс кращий за професією серед студентів 3 курсу спеціальності "Стоматологія" (теоретичний і практичний тур) за результатами конкурсу 1 місце зайняли Божкевич Катерина та Громіш Василина. Переможці  будуть представляти нашу філію у міжвузівському конкурсі у м.Хуст.

22.04.2019 р.
У філії  розпочався Тиждень охорони праці. Девіз 2019 року - «Безпечне та здорове майбутнє праці».


22.04.2019 р.
Викладач дисципліни "Інформатика" Пшенишнюк Ю.П. провів відкрите заняття в групі 0 ФМ-ЗТ-1 на тему "Робота з лінійними алгоритмами в середовищі програмування Pascal".


18.04.2019 р.

18.04.2019  року в базовому коледжі «Монада»  у м. Львів проводилась XХ ювілейна загальна студентська наукова конференція. Робота конференції проходила в чотирьох секціях "Фармація", "Стоматологія", "Медичні дисципліни", "Соціогуманітарні дисципліни". Нашу філію представляли - Кобрин Тетяна, Решетник Ольга (1ФМ-1), Куценко Каріна, Лінчевська Олена, Свірдан Павло, Чепуль Ольга (1ФМ-2), Фабрикова Аліна (1ЗТ-2)

 


18.04.2019 р.
о лева – засноване багато століть тому великим князем Данилом Галицьким, але і сьогодні це місце куди хочеться повертатися знову і знову, місто якого не буває забагато....

Читайте тут: https://yilin.com.ua/lviv-misto-vrazhen/ © YiLin

сьогодні це місце куди хочеться повертатися знову і знову, місто якого не буває забагато....

Читайте тут: https://yilin.com.ua/lviv-misto-vrazhen/ © YiLin
сьогодні це місце куди хочеться повертатися знову і знову, місто якого не буває забагато....

Читайте тут: https://yilin.com.ua/lviv-misto-vrazhen/ © YiLin
сьогодні це місце куди хочеться повертатися знову і знову, місто якого не буває забагато....

Читайте тут: https://yilin.com.ua/lviv-misto-vrazhen/ © YiLin
Львів - це місце куди хочеться повернутися знову і знову, місто якого не буває забагато.

15.04.2019 р.
 Про нас пишуть. Газета "ТВ Всесвіт"