УВАГА! Вступ на базі 9 класів та 11 класів на спеціальності "Фармація, промислова фармація" та "Стоматологія" продовжено до 16 жовтня! На ЗАОЧНУ форму до 15.10.22 р.! Детальна інформація в розділі Абітурієнту, тел. 067-294-16-64, 095-085-03-75

Циклові комісії.

    Основна робота циклових  комісій  спрямована на вдосконалення навчально-виховного процесу, підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Основним завданням циклових  комісій  є  Формування   високоосвіченої моральної, самодостатньої особистості,  кваліфікованого   фахівця за допомогою сучасних освітніх  технологій, вдосконалення методичної підготовки викладачів стосовно проведення теоретичних і практичних занять; вивчення та пропаганда передового педагогічного досвіду в навчально-виховній роботі; інтенсифікація самоосвіти викладачів кожного  циклу.

   У філії працюють 3 циклові комісії:

-  Циклова комісія  № 1  з   гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.

 Голова комісії Ципліцька Майя Іванівна.

Циклова комісія №2  з природничо-наукової та професійно -  практичної підготовки зі     спеціальності       226    «Фармація, промислова фармація». 

Голова комісії Комарчук Вікторія Григорівна.

-  Циклова комісія №3  з природничо-наукової та професійно -  практичної підготовки зі     спеціальності   221    «Стоматологія».

Голова комісії Гречешнюк Сергій Сергійович.