Умови прийому на навчання в 2021 році в Розділі НОВИНИ.

10.06.21
Студенти разом із викладачами відвідали місто Умань. Здійснили захоплюючу екскурсію до туристичної перлини України – чуда, під назвою «Софіївський парк», з його дзеркальними ставками і фантастичними скульптурами, дивовижними ландшафтами і казковими гротами. 

28.05.21
Студенти групи 1 ЗТ-2 закінчили екзаменаційну сесію екзаменом з техніки
виготовлення металокерамічних протезів. Попереду  переддипломна практика.


28.05.21

Студенти другого курсу сьогодні беруть участь у тестуванні з математики у формі ЗНО.
Бажаємо успіхів!


25.05.21

В медичному коледжі «МОНАДА», під чуйним керівництвом директора Юрія Петровича Пшенишнюка, завжди творчий настрій, і чудова лабораторія для втілення сучасних засобів для догляду за шкірою. Сьогодні це був крем лікувальний. Застосовується при тріщинах на пальцях рук, сухість шкіри в області ліктів, тріщини на п 'ятах.


24.05.21

Студенти третього курсу, денного відділення, спеціальності «Фармація, промислова фармація» здавали екзамен з навчальної дисципліни «Фармацевтична хімія». Фармацевтична хімія або хімія лікарських засобів - це наука про хімічні властивості та перетворення лікарських речовин, методи їх розробки та одержання, якісного та кількісного аналізу. Під керівництвом викладача з великим практичним досвідом роботи, Комарчук Вікторії Григорівни, завідуючої відділенням Катріченко Олександри Анатоліївни та лаборанта Сікорської Олени Григорівни екзамен пройшов на високому рівні. Студенти відповідали на теоретичні питання та проводили практичні хімічні досліди. Слід відмітити високий рівень знань студентки Харченко Марини, яка відповідала без підготовки. Студентка продемонструвала не тільки відмінні теоретичні знання, а й відмінні практичні навики.
19.05.21
Сьогодні у студентів третього курсу, спеціальності "Фармація, промислова фармація" екзамен 
з навчальної дисципліни ОЕФ. Як цікаво спостерігати за цим дійством! Одразу згадуєш свої
студентські роки. У коридорах студенти готуються і здається, що ще щось не довчили та
сумніваються у свої знаннях. Але все одразу проходе, коли заходиш в аудиторію, тягнеш білет
і починаєш готуватися. Всі емоції одразу відходять в сторону і ти пишеш, пишеш і пишеш...
Екзамен перетворюється на дійство, в якому ми хочемо показати свої зання та вміння з найкращої сторони.
І як добре, коли викладач підтримає та оцінить ваші знання на "відмінно".
Адже ж не даремно вчилися всі три роки?19.05.21
Дорогі наші викладачі, Вікторіє Григорівно, Олено Григорівно та Алло Михайлівно!!! Вітаємо Вас з днем народження!!! Так співпало, що вони у Вас поряд і  це прекрасне фото нас надихнуло на це колективне привітання. Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

13.05.21
Час плине швидко... У групі 1ФМ-2 минуло вже й останнє заняття у нашому навчальному закладі. Попереду екзамени! Нехай щастить!
12.05.21
"Європейський калейдоскоп" -  захід до Дня Європи для студентів 2 та 3 курсу провели наставники Лінчевська Т.А. та Катріченко О.А.


18.03.21
На занятті групи 1ФМ-2 з навчальної дисципліни "Основи філософських знань" студенти з особливою зацікавленністю представляли  філософів Середньовіччя.

17.03.21

У групі 1 ЗТ-2 відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни:"Технологія виготовлення металокерамічних протезів". Студенти під керівництвом викладача Дембовського В.В. майже професійно відмоделювали восковий каркас металокерамічної коронки.


17.03.21

Сучасна косметологія тісно пов'язана з фармацевтикою, на основі передових досягнень якої вирішуються естетичні проблеми людей, здійснюється корекція зовнішності і краси. На занятті з "Технології виготовлення лікувально-косметичних засобів", досвідчені викладачі Катерина Павленко та Олександра Катріченко разом зі студентами 3 курсу виготовили по рецепту чудовий фармацевтичний крем для рук.


15.03.21
Студенти були віздначені подяками за активну участь у заході "Живи, Кобзарю, в пам
яті людській".