18.09.20
Цікава зустріч відбулася у студентів групи 1ФМ-1 з колишньою студенткою Первомайської філії медичного фахового коледжу "Монада", а нині медичним представником компанії "Київський вітамінний завод" Базилик Марією17.09.2020 року
Студенти Первомайської філії медичного фахового коледжу "Монада" святкують День фармацевта.

17.09.2020 року

В рамках заходів до Дня фармацевта, проведено майстер-клас студентами старших курсів для студентів першого курсу15.09.2020 року
Студенти зуботехнічного відділення на заняттях з дисципліни "Моделювання анатомічної форми зубів" виготовили свої перші роботи01.09.2020 р.

Шановні студенти!

      Вітаємо Вас з початком нового навчального року! Бажаємо Вам наснаги, успіхів у навчанні, звершень Ваших мрій. Нехай навчання буде легким, студентське життя цікавим, а знання міцними.

       Право першого дзвоника було надане студенту третього курсу зуботехнічного відділення Колбасі Едуарду та студентці третього курсу фармацевтичного відділення Полоз Діані. Після чого всі студенти пішли до своїх аудиторій, щоб послухати цікаві та корисні лекції.

01.09.2020 р.
      
  В медичному коледжі «Монада» студенти, викладачі та батьки відсвяткували початок 2020/2021 навчального року! Урочисто відбулася святкова лінійка. Адміністрація коледжу привітала всіх присутніх зі святом, були нагороджені грамотами та подяками  студенти  другого та третього курсів за успіхи у навчанні за минулий рік.
       Студенти Шатайло Анна, Дрига Софія, Гайдученко Ірина, Кшапко Діна  привітали всіх, заспівавши гімн "Монади". Директор коледжу Пшенишнюк Ю.П. представив всім студентів першокурсників та їх куратора, привітав студентів старших курсів, батьків та викладачів. Гарний настрій та веселий спів супроводжували студентів протягом всього святкового дня.