До уваги студентів заочної форми навчання! Розклад сесії 2 та 3 курсу вже на сайті. ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! Затверджені Правила прийому до коледжу в 2023 році на сайті в Розділі 'Абітурієнту' та 'Нормативно-правова база'

ВИПУСК-2022
Випускники Первомайської філії Товариства з обмеженою відповідальністю Львівський медичний фаховий коледж "Монада"

ПРАКТИКА
студентів другого курсу
06.07.2022 року у студентів другого курсу спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" відбувся захист практики з навчальної дисципліни "Фармакогнозія" під керівництвом викладача Марчук А.М. Слід відмітити, що роботи всіх студентів були гарними та цікавими, однак перше місце все ж зайняв проект Дідика Дениса. Найкращий щоденник у Вишневської Віри. Творчим та цікавим був проект Чорної Дарії. Гарна робота студента Жука Олександра. Правильно оформлена та правильно описана робота Терлецької Богдани. 


ЩОДЕННИК ВИШНЕВСЬКОЇ ВІРИ

РОБОТА ДІДИКА ДЕНИСА

РОБОТА ЧОРНОЇ ДАРІЇ

РОБОТА ЖУКА ОЛЕКСАНДРА

РОБОТА ТЕРЛЕЦЬКОЇ БОГДАНИ


ДЕРЖАВНІ ІСПИТИ 
спеціальність 226 "Фармація, промислова фармація"


ДЕРЖАВНІ ІСПИТИ

 спеціальність 221 "Стоматологія"

НАША ГОРДІСТЬ
Екзаменаційна сесія у студентів 3 курсу зуботехнічного відділення.

Українська мова за професійним спрямуванням, викладач Кумарянська Т.О.Екзамен з дисципліни "Техніка виготовлення бюгельних протезів", викладач Коноваленко Д.А.

 

Екзамен з дисципліни "Техніка виготовлення металокерамічних протезів",
викладач Палесіка М.О., асистент Лінчевська Т.А.

23.05.2022 року

Екзамен з дисципліни "Фармацевтична хімія" викладач Комарчук Вікторія Григорівна.
Екзамен з дисципліни "Фармакогнозія", викладач Марчук Алла Михайлівна.


Студенти фармацевтичного відділення, група 1ФМ-2, екзамен з дисципліни "Організація та економіка фармації", викладач Перепелиця Віктор Михайлович і асистент Катріченко Олександра Анатоліївна.16.02.2022 року
Проведення Дня єднання є надзвичайно важливим для патріотичного виховання та згуртування молоді. Саме  тому в Первомайській Філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада" цей день пройшов у дусі патріотизма. Студенти переглянули важливі історичні матеріали, фільми та презентацію, що стосується історії нашої країни та народу. Гарні вірші у виконанні наших студентів, Матвєєвої Софіі та Вишневської Віри, в яких народ оспівує нашу державу, не залишили байдужими нікого. А виконання гімну України, ще раз змусило задуматися кожного над важливістю нашої єдності.
14.02.2022 День закоханих для студентів першого курсу особливий, тому що вони вірять в кохання з першого погляду та першої зустрічі!!!

23.12.2021
Новорічне свято у Монаді, завжди проходе весело. Ось і цього року студенти відмітили його особливо весело.


21.12.2021
Студенти першого курсу під керівництвом куратора групи Поліщук О.В. брали участь у виховній годині на тему: "Музика у нашому житті". На якому всі змогли поринути в епоху музики Моцарта та Шопена, а також помандрувати місцями їх народження. 

21.12.2021 
Студенти другого курсу, спеціальність "Фармація, промислова фармація" складали екзамен із дисципліни "Неорганічна хімія". Викладач Комарчук Вікторія Григорівна та асистент Катріченко Олександра Анатоліївна, лаборант Сікорська  Олена Григорівна.20.12.2021
Студенти третього курсу, спеціальність "Фармація, промислова фармація" здавали екзамен "Українська мова за професійним спрямуванням". Викладач Кумарянська Тамара Олександрівна.

15.12.2021
Сьогодні студенти на занятті з навчальної дисципліни "Фармакогнозія" під керівництвом викладача Марчук  Алли Михайлівни вивчали тему: "Фітохімічний аналіз"
03.12.2021
На занятті з предмету "Основи менеджменту та маркетингу" студенти 3 курсу, спеціальність "Фармація, промислова фармація"представили курсові проекти. На відмінно захисти свої роботи: Рідош Ірина і Мунтьян Валерія з теми "Управління конфліктами у фармацевтичній організації"; Толмачова Дар'я та Завадський Максим - "Упаковка фармацевтичного товару, як об'єкт інноваційного маркетингу" і Зівірюха Юлія - "Управління персоналом фармацевтичної організації".

01.12.2021

На занятті з ботаніки студенти фармацевти 2 курсу, вивчаючи будову рослинної клітини, разом з викладачем
Лінчевською Т.А. зазирнули у дивовижний світ у полі зору мікроскопу.29.11.2021

На занятті з технології виготовлення лікувальних та косметичних засобів, виготовляли крем лікувальний з маслом зародків пшениці та маслом мигдальним. Цей крем можна рекомендувати при сухій, інсольованій шкірі рук. Эффект не змусить чекати на себе і вже після першого використання можна відмітити, пом'якшення та усунення сухості. Шкіра стає приємною на дотик та набуває красивого зовнішнього вигляду.


17.11.2021
Сьогодні Міжнародний день студента. Всіх студентів Первомайської Філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада" вітаємо зі святом. Бажаємо успіхів у навчанні, задоволення від навчання та досягнення всіх поставлених цілей. 

10.11.2021

Відгук студентів:
"Сьогодні відбулася  конференція у вигляді інтегрованого заняття на тему "Гепатотропні засоби". На думку як студентів так і викладачів, які були присутні на відеоконференції, матеріал був доступний та цікавий. А саме тим, що заняття було інтегроване з  гомеопатією та фармакогнозією, і також ми торкнулися деяких тем фармацевтичної хімії, яка включає елементи: органічної хімії, аналітичних хімії  та загальної хімії. Розглянули теми не тільки фармацевтичного профілю, а також трохи зі сфери нутріціалогії (дієтології) при деяких захворювань печінки та навчилися як застосовувати ці знання на практиці, тобто рекомендувати хворим комплексний підхід при захворюваннях печінки. Дякуємо викладачам за цікаве заняття!"В день української писемності та мови студенти 1 і 2 курсів написали  радіодиктант національної єдності, не зважаючи на дистанційне навчання. 

Студенти першого курсу пройшли посвяту у студенти. Тепер вони справжні монадівці, вітаємо їх з цим. Їм личать білі халати, вони одразу стали доросліші.

Відкрите заняття на першому курсі з предмету "Українська література", викладач Кумарянська Т.О. Тема: "І. Карпенко-Карий "Мартин Боруля"".

Члени студентського парламенту взяли участь у вуличній акції "Хода за свободу" з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.Виховна година до Дня українського козацтва на першому курсі


Виховні години з нагоди відзначення Дня захисника і захисниць УкраїниСтуденти першого курсу разом зі своїм куратором Поліщук О.В. відвідали Первомайський краєзнавчий музей та прогулялися парком міста. Чудова погода та гарний настій сприяли прогулянці.


Студенти другого курсу спеціальності "Стоматологія" представили свої перші результати роботи з дисципліни «Моделювання анатомічної форми зубів». Студенти третього курсу спеціальності "Стоматологія" на практичних заняттях з дисципліни «Техніка виготовлення знімних протезів», під керівництвом викладача Коноваленко Дениса Андрійовича,  набувають компетенцій у специфіці професійної діяльності.17.09.21 року
Святкування Дня фармацевта у Первомайській Філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада".
Студенти першого курсу вперше святкують його разом з усіма студентами.

Студенти випуского курсу третій рік святкують День фармацевта. І він для них особливий. Саме тому, вони провели багато цікавого: конкурси, загадки тощо.


В цей день був День народження нашого студента Марікяна Георгія, випускника, ми теж його вітали!


Цікаві конкурси та розіграші.


Студенти 2 курсу отримали задоволення від свята. Чаювання, смачні торти )))


1 вересня 2021 року
Ось і прийшов 2021-2022 навчальний рік. Студенти та викладачі були раді прийти сьогодні до Первомайської філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада". З привітальним словом виступив директор Пшенишнюк Юрій Петрович. Було відмічено найкращих студентів філії, яких нагородили грамотами і подяками. Студенти привітали всіх присутніх гарними піснями та танцями. Закінчилася лінійка під дзвін дзвоника, який запросив всіх до аудиторій для навчання.