Увага! З 26.10.2021 року медичний фаховий коледж працює в дистанційному режимі. Просимо врахувати карантинні обмеження при відвідуванні закладу.

03.12.2021
На занятті з предмету "Основи менеджменту та маркетингу" студенти 3 курсу, спеціальність "Фармація, промислова фармація"представили курсові проекти. На відмінно захисти свої роботи: Рідош Ірина і Мунтьян Валерія з теми "Управління конфліктами у фармацевтичній організації"; Толмачова Дар'я та Завадський Максим - "Упаковка фармацевтичного товару, як об'єкт інноваційного маркетингу" і Зівірюха Юлія - "Управління персоналом фармацевтичної організації".

01.12.2021

На занятті з ботаніки студенти фармацевти 2 курсу, вивчаючи будову рослинної клітини, разом з викладачем
Лінчевською Т.А. зазирнули у дивовижний світ у полі зору мікроскопу.29.11.2021

На занятті з технології виготовлення лікувальних та косметичних засобів, виготовляли крем лікувальний з маслом зародків пшениці та маслом мигдальним. Цей крем можна рекомендувати при сухій, інсольованій шкірі рук. Эффект не змусить чекати на себе і вже після першого використання можна відмітити, пом'якшення та усунення сухості. Шкіра стає приємною на дотик та набуває красивого зовнішнього вигляду.


17.11.2021
Сьогодні Міжнародний день студента. Всіх студентів Первомайської Філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада" вітаємо зі святом. Бажаємо успіхів у навчанні, задоволення від навчання та досягнення всіх поставлених цілей. 

10.11.2021

Відгук студентів:
"Сьогодні відбулася  конференція у вигляді інтегрованого заняття на тему "Гепатотропні засоби". На думку як студентів так і викладачів, які були присутні на відеоконференції, матеріал був доступний та цікавий. А саме тим, що заняття було інтегроване з  гомеопатією та фармакогнозією, і також ми торкнулися деяких тем фармацевтичної хімії, яка включає елементи: органічної хімії, аналітичних хімії  та загальної хімії. Розглянули теми не тільки фармацевтичного профілю, а також трохи зі сфери нутріціалогії (дієтології) при деяких захворювань печінки та навчилися як застосовувати ці знання на практиці, тобто рекомендувати хворим комплексний підхід при захворюваннях печінки. Дякуємо викладачам за цікаве заняття!"В день української писемності та мови студенти 1 і 2 курсів написали  радіодиктант національної єдності, не зважаючи на дистанційне навчання. 

Студенти першого курсу пройшли посвяту у студенти. Тепер вони справжні монадівці, вітаємо їх з цим. Їм личать білі халати, вони одразу стали доросліші.

Відкрите заняття на першому курсі з предмету "Українська література", викладач Кумарянська Т.О. Тема: "І. Карпенко-Карий "Мартин Боруля"".

Члени студентського парламенту взяли участь у вуличній акції "Хода за свободу" з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.Виховна година до Дня українського козацтва на першому курсі


Виховні години з нагоди відзначення Дня захисника і захисниць УкраїниСтуденти першого курсу разом зі своїм куратором Поліщук О.В. відвідали Первомайський краєзнавчий музей та прогулялися парком міста. Чудова погода та гарний настій сприяли прогулянці.


Студенти другого курсу спеціальності "Стоматологія" представили свої перші результати роботи з дисципліни «Моделювання анатомічної форми зубів». Студенти третього курсу спеціальності "Стоматологія" на практичних заняттях з дисципліни «Техніка виготовлення знімних протезів», під керівництвом викладача Коноваленко Дениса Андрійовича,  набувають компетенцій у специфіці професійної діяльності.17.09.21 року
Святкування Дня фармацевта у Первомайській Філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада".
Студенти першого курсу вперше святкують його разом з усіма студентами.

Студенти випуского курсу третій рік святкують День фармацевта. І він для них особливий. Саме тому, вони провели багато цікавого: конкурси, загадки тощо.


В цей день був День народження нашого студента Марікяна Георгія, випускника, ми теж його вітали!


Цікаві конкурси та розіграші.


Студенти 2 курсу отримали задоволення від свята. Чаювання, смачні торти )))


1 вересня 2021 року
Ось і прийшов 2021-2022 навчальний рік. Студенти та викладачі були раді прийти сьогодні до Первомайської філії ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж "Монада". З привітальним словом виступив директор Пшенишнюк Юрій Петрович. Було відмічено найкращих студентів філії, яких нагородили грамотами і подяками. Студенти привітали всіх присутніх гарними піснями та танцями. Закінчилася лінійка під дзвін дзвоника, який запросив всіх до аудиторій для навчання.